Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 66620 rack-toebehoren Paneel voor kabelbeheer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De DeLOCK 66620 is een praktisch paneel voor kabelbeheer dat is ontworpen voor gebruik in racksystemen. Dit rack-toebehoren helpt u bij het organiseren en ordenen van kabels binnen uw installatie. Met zijn combinatie van grijze en zwarte kleuren past het naadloos in de meeste serveromgevingen. Het paneel biedt een effectieve oplossing voor kabelmanagement, waardoor uw racksysteem overzichtelijker en professioneler wordt. Ideaal voor bedrijven die waarde hechten aan een netjes ingerichte technische infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4043619666201 |
| Vendorcode | 66620 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal, Nylon |
| Soort | Paneel voor kabelbeheer |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 88.5 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 48,3 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619666201 |
| Vendorcode | 66620 |
| Artikelnr | 965973 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze borstelstrip van Delock is geschikt voor installatie in een 19″ netwerkkast. Installatie zonder gereedschap: Het bijzondere aan deze borstelstrip is dat er geen gereedschap nodig is voor de installatie in een netwerkkast. De geïntegreerde montageclips kunnen eenvoudig naar buiten worden gedrukt om het paneel vast te zetten. Nette kabelgeleiding: De netwerkkabels worden eenvoudig van voor naar achter geleid, waardoor de kabels in de netwerkkast niet zichtbaar zijn en de netwerkkast een opgeruimde uitstraling heeft. Bescherming tegen vuil: De meegeleverde nylon borstels voorkomen dat stof en vuil binnendringen.
Technische details
- Voor montage in een 19″ netwerkkast, 2U
- Nylonborstels
- Kleur: grijs
- Materiaal: metaal
- Afmetingen (LxBxH): ca. 483,0 x 88,5 x 10,0 mm
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯