Je bent nog niet ingelogd
Lindy 40656 flat panel bureau steun 71,1 cm (28") Schroeven Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Lindy 40656 is een bureau steun voor flatscreen monitoren tot 28 inch. Dit montagemateriaal ondersteunt displays met een maximaal gewicht van 8 kg. De steun is compatibel met VESA montagepatronen van 75 x 75 en 100 x 100 millimeter. Het product wordt vastgeschroefd en is uitgevoerd in zwart. Deze bureausteun uit de categorie monitor bureausteunen biedt een praktische oplossing voor het veilig positioneren van uw scherm op het bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lindy |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 28 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 4002888406567 |
| Vendorcode | 40656 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 28 inch |
| Pivot hoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 106 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte | 510 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Schroeven |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Model | Landschap/portret |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888406567 |
| Vendorcode | 40656 |
| Artikelnr | 281054 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯