Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com Bureau Monitor Arm voor Enkele VESA-display tot 32"of 49" Ultrawide 8kg, Full Motion en
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com Bureau Monitor Arm is een veelzijdige montageoplaatting voor enkele VESA-displays tot 32 inch of 49 inch ultrawide schermen. Met een maximaal draagvermogen van 8 kg en compatibiliteit met VESA-mounts van 75x75 en 100x100 mm, biedt deze arm volledige bewegingsvrijheid op uw bureau. Het zwarte ontwerp past in elke werkomgeving. De full motion functionaliteit stelt u in staat het scherm naar uw voorkeur in te stellen voor optimaal kijkcomfort en productiviteit tijdens het werken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 49 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
| EAN | 65030891691 |
| Vendorcode | ARMPIVOTE2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -85 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 49 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal kabelklemmen | 1 |
| Aantal schroeven | 11 |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inbegrepen afstandsstukken aantal | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief VESA-montage | ✓︎ |
| Kabeldoorvoerplaat inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-diefstal functie | ✖︎ |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Moersleutel meegeleverd | Zeskantsleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030891691 |
| Vendorcode | ARMPIVOTE2 |
| Artikelnr | 917952 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Deze bureau monitorarm maakt het mogelijk een monitor met een maximale schermgrootte van 32" (16:9) of 49" (32:9) ultrawide te monteren en te verhogen. Dankzij de robuuste stalen constructie kan deze monitorarm tot 8 kg dragen. Dank zij de twee meegeleverde bevestigingsopties (C-Klem of Doorvoertule) kunnen uw monitors veilig aan uw bureau bevestigd worden.
Stel een ergonomische werkomgeving samen en win waardevolle werkruimte terug op uw bureau. Met de verstelbare monitorsteun kunt u de arm tot 59cm vanaf de paal uitstrekken. De volledig beweegbare arm kan vrij bewegen en biedt een breed bewegingsbereik over meerdere assen. U kunt de monitor 90/85 graden kantelen, 90/90 graden draaien en zelfs 360 graden draaien, om uw ideale kijkhoek te verkrijgen. U kunt op elk gewenst moment heen en weer schakelen tussen de landschaps- en de portretoriëntatie. Dankzij de veerbekrachtigde hoogteverstelling kunt u met de monitorsteun uw scherm tot 341 mm handmatig soepel en moeiteloos hoger of lager positioneren. Met het meegeleverde gereedschap kunt u de monitorarm nog verder in hoogte verstellen tot een maximale hoogte van 610 mm vanaf het montageoppervlak.
Met deze monitorarm kunt u ruimte vrijmaken door uw monitor boven uw bureau, tafel te monteren. Bovendien is hij voorzien van geïntegreerde kabelbeheerkanalen langs de arm en clips om uw kabels te leiden en een georganiseerde en professionele inrichting van uw werkplek te behouden.
Dankzij de verwijderbare VESA-platen met snelklemmen kunt u uw scherm eenvoudig op de steun monteren. Klem de houder aan de rand van uw bureau met een dikte van maximaal 85 mm of monteer hem door een doorvoeropening op bureaus met een dikte van maximaal 70 mm.
Volledige bewegingsarticulatie
Stel een ergonomische werkomgeving samen en win waardevolle werkruimte terug op uw bureau. Met de verstelbare monitorsteun kunt u de arm tot 59cm vanaf de paal uitstrekken. De volledig beweegbare arm kan vrij bewegen en biedt een breed bewegingsbereik over meerdere assen. U kunt de monitor 90/85 graden kantelen, 90/90 graden draaien en zelfs 360 graden draaien, om uw ideale kijkhoek te verkrijgen. U kunt op elk gewenst moment heen en weer schakelen tussen de landschaps- en de portretoriëntatie. Dankzij de veerbekrachtigde hoogteverstelling kunt u met de monitorsteun uw scherm tot 341 mm handmatig soepel en moeiteloos hoger of lager positioneren. Met het meegeleverde gereedschap kunt u de monitorarm nog verder in hoogte verstellen tot een maximale hoogte van 610 mm vanaf het montageoppervlak.
Georganiseerde werkruimte
Met deze monitorarm kunt u ruimte vrijmaken door uw monitor boven uw bureau, tafel te monteren. Bovendien is hij voorzien van geïntegreerde kabelbeheerkanalen langs de arm en clips om uw kabels te leiden en een georganiseerde en professionele inrichting van uw werkplek te behouden.
Eenvoudige installatie
Dankzij de verwijderbare VESA-platen met snelklemmen kunt u uw scherm eenvoudig op de steun monteren. Klem de houder aan de rand van uw bureau met een dikte van maximaal 85 mm of monteer hem door een doorvoeropening op bureaus met een dikte van maximaal 70 mm.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯