3M PF240W9EM Randloze privacyfilter voor schermen 61 cm (24")
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk 3M
ToepassingMonitor
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
OppervlakteafwerkingGlanzend/Mat, Mat
Blauw Lichtfilter ✓︎
Krasbestendig ✓︎
Verkrijgbaar sindsSeptember 2022
EAN76308415044
Vendorcode7100259457
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
139,95
In winkelmand
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Widescreen✓︎
Schermverhouding 16:9
Certificaten
Certificaten van naleving Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA)
Design
Filterkleur Zwart
Toepassing Monitor
Kleur van het product Zwart
Type product Privacyfilter
Krasbestendig✓︎
Blauw Lichtfilter✓︎
Ergonomie
Afmetingen scherm H x B 540 x 303 mm
Gewicht en omvang
Breedte 540 mm
Gewicht 103 g
Hoogte 303 mm
Kenmerken
Beperkt weergavehoek (tot) 60°
Compatibel met touchscreen ✖︎
Duurzame schermbeschermer✓︎
Eenvoudig aan te brengen✓︎
Eenvoudig verwijderbaar✓︎
Installatietype Magnetisch
Makkelijk schoon te maken✓︎
Vingerafdrukbestendig✓︎
Product informatie
EAN76308415044
Vendorcode7100259457
Artikelnr1067365
Merk3M
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
3M Privacyfilter voor lcd-breedbeeldscherm voor desktop 23.8"
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
137,95
. Levertijd:
Meer productinformatie
3M PF240W1EM Randloze privacyfilter voor schermen 61 cm (24")
. Levertijd:
Meer productinformatie
Kensington EQ Privacy Screen Filter voor 24'' monitors 16:9
Trust Privacy Screen Protector 14 inch