Je bent nog niet ingelogd
3M BP125W9B schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 31,8 cm (12.5")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De 3M BP125W9B is een randloze privacyfilter ontworpen voor 12,5 inch laptopschermen. Deze schermbevestiging biedt privacy door de zichthoek te beperken, zodat alleen de gebruiker de inhoud kan zien. De filter beschikt over een matting oppervlak dat reflecties vermindert en oogbelasting kan helpen verminderen. Met ingebouwde blauwe lichtfiltering en krasbeschermende coating ondersteunt het filter langdurig comfortabel werken. Het randloze ontwerp biedt een strak uiterlijk zonder storende randen rond uw display.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 12.5 inch (31.8cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338360 |
| Vendorcode | 7100288073 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 12.5 inch (31.8cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 156 x 277 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 277 mm |
| Hoogte | 156 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338360 |
| Vendorcode | 7100288073 |
| Artikelnr | 1083285 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯