Je bent nog niet ingelogd
3M BP133W1B schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 33,8 cm (13.3")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De 3M BP133W1B is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor netbooks met een schermdiagonaal van 13,3 inch. Deze schermprotector beschikt over een glanzende en matte oppervlakteafwerking, waardoor u zelf kunt kiezen welke variant het beste aansluit op uw behoeften. Het filter is voorzien van een blauwlichtfilter dat helpt bij langdurig schermgebruik. Met zijn kraskbestendige eigenschappen biedt de filter duurbare bescherming voor uw scherm tegen dagelijkse slijtage en ongewenste krassen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Netbook |
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338544 |
| Vendorcode | 7100288103 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Netbook |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 179 x 287 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 28,7 cm (11.3"), 287 mm |
| Hoogte | 17,9 cm (7.05"), 179 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338544 |
| Vendorcode | 7100288103 |
| Artikelnr | 1083286 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯