Je bent nog niet ingelogd
3M BP140W9B schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 35,6 cm (14")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De 3M BP140W9B is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor 14 inch netbook-schermen. Deze schermfilter combineert geavanceerde functies met praktisch design. Met een mat en glanzend oppervlak biedt het flexibiliteit naar voorkeur. De filter beschikt over een ingebouwde blauwe lichtfilter die helpt bij langdurig schermgebruik. Dankzij de krasbeste standige coating blijft het oppervlak beter beschermd tegen dagelijks gebruik. Ideaal voor wie waarde hecht aan schermbeveiliging en privacy.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Netbook |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338520 |
| Vendorcode | 7100283535 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Netbook |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 174,5 x 309,9 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 31 cm (12.2"), 310 mm |
| Hoogte | 17,4 cm (6.87"), 174,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338520 |
| Vendorcode | 7100283535 |
| Artikelnr | 1083292 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯