Je bent nog niet ingelogd
3M BPNAP001 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 33,8 cm (13.3")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De 3M BPNAP001 is een randloze privacyfilter speciaal ontwikkeld voor notebookschermen met een diagonaal van 13,3 inch. Deze schermfilter beschikt over een mat en glanzende oppervlakteafwerking, wat zorgt voor optimale zichtbaarheid en verminderde reflectie. Het filter is uitgerust met een blauw lichtfilter dat uw ogen kan ontlasten tijdens langdurig schermgebruik. Dankzij de krasbeste nde coating blijft uw display goed beschermd. Ideaal voor professionals die waarde hechten aan privacy en schermcomfort.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Notebook |
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338551 |
| Vendorcode | 7100288104 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MacBook Air 13" with Retina Display (2018-Present) |
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Notebook |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 194 x 298,5 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 29,9 cm (11.8"), 298,5 mm |
| Hoogte | 19,4 cm (7.64"), 194 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338551 |
| Vendorcode | 7100288104 |
| Artikelnr | 1083297 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯