Je bent nog niet ingelogd
3M BPNAP005 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 41,1 cm (16.2")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De 3M BPNAP005 schermfilter is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor notebooks met een schermdiagonaal van 16.2 inch. Deze filter biedt privacy door de beeldhoek te beperken en beschermt uw ogen tegen schadelijk blauw licht. Met een krasbestendige oppervlakte blijft de filter duurzaam en helder in gebruik. De glanzende en matte afwerkingsopties stellen u in staat het model te kiezen dat het beste bij uw werkstijl past. Ideaal voor professionals die waarde hechten aan privacy en oogcomfort op het kantoor of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Notebook |
| Scherm Diagonaal | 16.2 inch (41.1cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338575 |
| Vendorcode | 7100288106 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 16.2 inch (41.1cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MacBook Pro 16" with Retina Display (2021) |
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Notebook |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 229 x 351 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 35,1 cm (13.8"), 351 mm |
| Hoogte | 22,9 cm (9.02"), 229 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338575 |
| Vendorcode | 7100288106 |
| Artikelnr | 1083301 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯