Je bent nog niet ingelogd
3M BP140W1E schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 35,6 cm (14")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De 3M BP140W1E is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor 14-inch schermen. Deze filter biedt bescherming tegen ongewenste inkijk en is ideaal voor gebruik op netbooks. Met een glanzende en matte afwerking beschikt het product over een blauwlichtfilter dat het oogcomfort kan ondersteunen. De krasbestendige oppervlakte zorgt voor duurzaamheid bij dagelijks gebruik. De filter past naadloos op schermen met een diagonaal van 35,6 cm en biedt een discrete oplossing voor privacybehoefte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Netbook |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338421 |
| Vendorcode | 7100288085 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Netbook |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 212 x 307 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 30,7 cm (12.1"), 307 mm |
| Hoogte | 21,2 cm (8.35"), 212 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338421 |
| Vendorcode | 7100288085 |
| Artikelnr | 1083291 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯