Je bent nog niet ingelogd
3M BPNAP004 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 40,6 cm (16")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
De 3M BPNAP004 schermfilter is een randloze privacyfilter specifiek ontworpen voor 16 inch laptopschermen. Met een matte afwerking reduceert deze filter ongewenste reflecties en biedt hij visuele privacy door de zichthoek aanzienlijk te beperken. De filter beschikt over een ingebouwd blauw lichtfilter dat helpt bij vermoeidheid tijdens langdurig schermgebruik. Dankzij de krasbestendige coating blijft de filteroppervlakte duurzaam beschermd tegen dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338469 |
| Vendorcode | 7100287811 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Apple MacBook Pro 16in with Retina Display |
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 353 x 228 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 35,3 cm (13.9"), 353 mm |
| Gewicht | 43 g |
| Hoogte | 22,8 cm (8.98"), 228 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Breedbeeld |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Installatietype | Klapbevestiging + Bevestigingsstrip |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338469 |
| Vendorcode | 7100287811 |
| Artikelnr | 1083300 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯