Je bent nog niet ingelogd
3M BPTMS001 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 31,2 cm (12.3")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De 3M BPTMS001 is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor laptopschermen van 12,3 inch. Deze schermfilter beschermt uw privacy door de zichthoek aanzienlijk te beperken. Het filter beschikt over een matte afwerking die reflecties vermindert en een glanzende variant voor wie dat prefereert. Met ingebouwde blauwe lichtfiltering wordt uw oogbelasting verminderd bij langdurig schermgebruik. De krasbestendige oppervlakte zorgt voor duurzaamheid en langlevend gebruik. Ideaal voor professionals die waarde hechten aan zowel privacy als oogcomfort.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 12.3 inch (31.2cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338582 |
| Vendorcode | 7100288113 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 12.3 inch (31.2cm) |
| Schermverhouding | 3:2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Microsoft® SurfaceTM Pro 5 12.3in, Microsoft® SurfaceTM Pro 6 12.3in, Microsoft® SurfaceTM Pro 7 12.3in, Microsoft® SurfaceTM Pro 4 12.3in |
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 194 x 285 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 28,5 cm (11.2"), 285 mm |
| Hoogte | 19,4 cm (7.65"), 194 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Standaard |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338582 |
| Vendorcode | 7100288113 |
| Artikelnr | 1083308 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯