Je bent nog niet ingelogd
Kensington PRIVACY FILTER REMOVABLE 2-WAY FOR SURFACE LAPTOP 3 13.5IN Randloze privacyfilter voor sc
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington Privacy Filter Removable 2-Way is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor uw Surface Laptop 3 met 13.5 inch scherm. Deze filter beschermt uw scherm tegen inzage vanuit schuine hoeken, waardoor uw werkzaamheden privé blijven op publieke locaties. De filter is eenvoudig verwijderbaar en kan herhaaldelijk gebruikt worden. Met ingebouwde blauwe lichtfiltering vermindert deze filter vermoeidheid bij langere schermuse. Het product zorgt voor een balans tussen privacy en schermzichtbaarheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 13.5 inch (34.3cm) |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 4049793067421 |
| Vendorcode | 627483 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.5 inch (34.3cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Surface Laptop 3 (13.5"); Surface Laptop 5 (13.5"); Surface Laptop 4 (13.5") |
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4049793067421 |
| Vendorcode | 627483 |
| Artikelnr | 1126639 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯