Je bent nog niet ingelogd
3M BPNMS001 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen 34,3 cm (13.5")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De 3M BPNMS001 is een randloze privacyfilter ontworpen voor laptopschermen van 13,5 inch. Deze schermfilter beschikt over een glanzende en matte oppervlakteafwerking en helpt ongewenste blauwe lichtblootstelling te verminderen. De filter is krasbestendig, wat bijdraagt aan een langere levensduur. Met zijn randloze ontwerp biedt het product een onopvallende manier om uw scherm te beschermen en privacy te waarborgen tijdens het werken op uw laptop.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 13.5 inch (34.3cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 638060338476 |
| Vendorcode | 7100287810 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.5 inch (34.3cm) |
| Schermverhouding | 3:2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Microsoft® SurfaceTM Laptop, Microsoft® Surface LaptopTM 2 13.5in |
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 210 x 301 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 30,1 cm (11.9"), 301 mm |
| Hoogte | 21 cm (8.27"), 210 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldformaat | Standaard |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 638060338476 |
| Vendorcode | 7100287810 |
| Artikelnr | 1083303 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯