fout meldenFout melden

LevelOne FVT-0104TXFC

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (woensdag)
LevelOne FVT-0104TXFC
LevelOne-FVT-0104TXFCLevelOne-FVT-0104TXFCLevelOne-FVT-0104TXFCLevelOne-FVT-0104TXFCLevelOne-FVT-0104TXFC
10/100BASE-TX UTP to 100BASE-FX fiber media conversion
Single-mode transmission over fiber for extended distances, up to 20 km
High-quality SC connector port
Complies with IEEE 802.3af PoE standard as a PD device, can receive power from any PoE-compliant PSE device
Over-current protection and under-current detection
DIP Switch for customized configurations
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Level One
Converter input interface
100Base-TX, 10Base-T, 10Base-T, 100Base-TX
Converter output interface
100Base-FX
Aantal LAN poorten
1
Aantal Fibre channel-poorten
1
Aantal POE poorten
1
Kleur product
Zwart
EAN
4015867125663
Vendorcode
FVT-0104TXFC
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

LED-indicatoren
Activiteit, Link, Stroom
Breedte
94 mm
Diepte
71 mm
Gewicht
220 gram
Hoogte
26 mm
Vezel-optische connector
SC
Ondersteunde glasvezel diameters
8.3/125,8.7/125,9/125,10/125 µm
toon meer
Toon meer
€ 149,95
141,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten