Je bent nog niet ingelogd
Equip Patch Panel 19" Cat.6-/Class E 24-Port, 1 U, black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
De Equip Patch Panel 19" Cat.6-/Class E 24-Port is een professionele netwerk-connectiviteitsoplossing voor serverkasten en netwerkruimtes. Met 24 poorten biedt dit 1U-paneel efficiënte kabelorganisatie en verbindingsmogelijkheden. Het zwarte ontwerp past zich aan in standaard 19"-rackkasten met compacte afmetingen van 483x44x109 mm. Dit paneel ondersteunt Cat.6-/Class E-standaarden voor betrouwbare datakommunicatie. Ideaal voor middelgrote netwerkomgevingen die schaalbare en georganiseerde infrastructuur nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 24 |
| Hoogte | 483 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4015867111567 |
| Vendorcode | 326424 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Hoogte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| CAT Type | CAT 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867111567 |
| Vendorcode | 326424 |
| Artikelnr | 796803 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Class E naar ISO/IEC 11801 en EN50173.
- LSA aansluittechniek.
- Plaatstaal behuizing met kabel ingang.
- Volledig afgeschermd.
- Trekontlasting
Toon meer
Vergelijkbare producten