Je bent nog niet ingelogd
Equip 769225 patch paneel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
De Equip 769225 is een professionele patch paneel geschikt voor netwerktoepassingen. Dit 19-inch model bevat 24 poorten en is ontworpen voor compact gebruik met een hoogte van slechts 1 rack unit. Met afmetingen van 483 x 44 x 159,5 mm en uitgevoerd in zwart, past het naadloos in standaard serverkasten. De patch paneel biedt een efficiënte oplossing voor het organiseren en beheren van netwerkkabelverbindingen in professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 24 |
| Hoogte | 483 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 159.5 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4015867164877 |
| Vendorcode | 769225 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Glasvezel, PC, Polycarbonaat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 159.5 mm |
| Gewicht | 550 g |
| Hoogte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867164877 |
| Vendorcode | 769225 |
| Artikelnr | 797768 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten