Je bent nog niet ingelogd
HyperX Cloud Earbuds II In-ear Bedraad Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
3x
# HyperX Cloud Earbuds II
De HyperX Cloud Earbuds II zijn bedraaide in-ear oordopjes met geïntegreerde noise cancelling-functionaliteit. Deze compacte audio-accessoires uit de geluidsproductgroep zijn ontworpen voor gebruikers die waarde hechten aan geïsoleerde luisterbeleving. Met hun zwarte afwerking bieden zij een modern en discrete design. Het bedrade systeem garandeert stabiele verbinding zonder afhankelijkheid van batterijlading. Geschikt voor gaming, muziekluisteren en bellen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyperx |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 196786923265 |
| Vendorcode | 70N24AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 29,95
laatste 90 dagen: 29,95
24,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Pc, mobiel, Nintendo Switch |
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 20 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,43 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 2 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.20 m |
| UNSPSC-code | 52161554 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoontype | In lijn |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Cloud Earbuds II, stevig opbergdoosje, beknopte handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Impedantie | 65 ohm |
| Kleurnaam | Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 196786923265 |
| Vendorcode | 70N24AA |
| Artikelnr | 1082698 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
