Je bent nog niet ingelogd
Logitech-G G333 In-ear Bedraad Zwart 3.5mm
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
5x
# Logitech-G G333 In-ear Bedraad Zwart 3.5mm
De Logitech-G G333 zijn professionele in-ear oordopjes met bedrade 3.5mm-aansluiting, speciaal ontworpen voor gamers en muziekliefhebbers. Deze compacte oordopjes bieden een betrouwbare vastgestelde verbinding zonder wireless-afhankelijkheid. Met hun ergonomische in-ear design zorgen zij voor langdurig draagcomfort tijdens intensieve gaming-sessies of muziekluistering. De bedrade verbinding garandeert minimale latency, ideaal voor competitieve gaming. De zwarte afwerking past perfect bij gaming-setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
| EAN | 5099206092723 |
| Vendorcode | 981-000924 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Knop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capsulediameter | 4 mm |
| Gewicht | 19 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 101.6 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoontype | In lijn |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Aux-aansluiting van 3,5 mm of USB-C-poort |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Meerdere toetsen, Volume +, Volume - |
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Apparaatcompatibiliteit | PC, mobile, Xbox, PlayStation, Nintendo |
| Impedantie | 24 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✖︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206092723 |
| Vendorcode | 981-000924 |
| Artikelnr | 1140201 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Go Play
Ga volledig op in het spel, waar je ook speelt. G333 biedt hifi-audio en duidelijke communicatie op veel apparaten - pc, mobiel, Xbox™, PlayStation® , Nintendo® en meer - met een 3,5 mm-connector en meegeleverde USB-C-adapter.
Dual dynamische drivers gaming-grade
G333 is speciaal ontworpen voor de optimale game-ervaring. Dubbele speciale audiodrivers, één voor hoge/middentonen en één voor bas, zorgen voor detailrijke audio om de gamewereld nauwkeurig na te bootsen.
In-line mic en geïntegreerde bediening
In-line microfoon van hoge kwaliteit zorgt voor duidelijke communicatie en chat, terwijl u met geïntegreerde bedieningselementen naadloos kunt afspelen, pauzeren en het volume kunt regelen. Met de microfoon kun je ook in-game communiceren en oproepen aannemen wanneer je op je telefoon speelt.
Comfort op maat, extreme duurzaamheid
Kies uit meerdere kleuren en drie flexibele, zachte siliconen tips die zacht in je oren zitten. Stevige aluminium behuizing is betrouwbaar en duurzaam met een aantrekkelijke afwerking.
Ga volledig op in het spel, waar je ook speelt. G333 biedt hifi-audio en duidelijke communicatie op veel apparaten - pc, mobiel, Xbox™, PlayStation® , Nintendo® en meer - met een 3,5 mm-connector en meegeleverde USB-C-adapter.
Dual dynamische drivers gaming-grade
G333 is speciaal ontworpen voor de optimale game-ervaring. Dubbele speciale audiodrivers, één voor hoge/middentonen en één voor bas, zorgen voor detailrijke audio om de gamewereld nauwkeurig na te bootsen.
In-line mic en geïntegreerde bediening
In-line microfoon van hoge kwaliteit zorgt voor duidelijke communicatie en chat, terwijl u met geïntegreerde bedieningselementen naadloos kunt afspelen, pauzeren en het volume kunt regelen. Met de microfoon kun je ook in-game communiceren en oproepen aannemen wanneer je op je telefoon speelt.
Comfort op maat, extreme duurzaamheid
Kies uit meerdere kleuren en drie flexibele, zachte siliconen tips die zacht in je oren zitten. Stevige aluminium behuizing is betrouwbaar en duurzaam met een aantrekkelijke afwerking.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
