Je bent nog niet ingelogd
Logitech-G G333 In-ear Bedraad Wit 3.5mm
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
# Logitech-G G333 In-ear Bedraad Wit 3.5mm
De Logitech-G G333 is een professionele bedraade in-ear oordopjes, speciaal ontworpen voor gamers en muziekliefhebbers. Met een klassieke 3.5mm-aansluiting biedt dit model betrouwbare, directe connectiviteit zonder latency. Het compacte wittte design zorgt voor discretie, terwijl de ergonomische pasvorm langdurig draagcomfort garandeert. Ideaal voor gaming-sessies, luisteren naar muziek of content-consumptie op al je apparaten met 3.5mm-ingang.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
| EAN | 5099206092730 |
| Vendorcode | 981-000930 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Knop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capsulediameter | 4 mm |
| Gewicht | 19 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 101,6 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoontype | In lijn |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Meerdere toetsen, Volume +, Volume - |
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Apparaatcompatibiliteit | PC, mobile, Xbox, PlayStation, Nintendo |
| Impedantie | 24 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206092730 |
| Vendorcode | 981-000930 |
| Artikelnr | 1140202 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
