Je bent nog niet ingelogd
Sony LinkBuds Fit Draadloos In-ear Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
# Sony LinkBuds Fit Draadloze In-ear Zwart
De Sony LinkBuds Fit bieden draadloze vrijheid met betrouwbare Bluetooth-connectiviteit. Deze in-ear oordopjes zijn voorzien van actieve ruisonderdrukking (Noise Cancelling), wat ideaal is voor een gefocuste luisterervaring. Ontworpen voor dagelijks gebruik, combineren de LinkBuds Fit compact comfort met geavanceerde audio-technologie. Perfect voor muziekliefhebbers die kwaliteit en draadloze gemak zoeken in een stijlvol zwart design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4548736157880 |
| Vendorcode | WFLS910NB.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 3 uur |
| Batterij technologie (oplaaddoos) | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 5,5 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 8 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Stofdicht, Vochtbestendig, Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Gewicht | 75 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 4,9 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,9 g |
| Hoogte | 40 mm |
| Oplaadcassette | 41 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 47,2 x 47,2 x 32,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 8,4 mm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, TMAP |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Helder geluid | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Extra oordoppen | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736157880 |
| Vendorcode | WFLS910NB.CE7 |
| Artikelnr | 1165367 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
