Je bent nog niet ingelogd
Sony LinkBuds Open-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
# Sony LinkBuds Open-ear Draadloos Zwart
Ervaar muziek op een nieuw niveau met deze Sony LinkBuds open-ear oordopjes. Via Bluetooth verbind je draadloos met al je apparaten voor totale vrijheid van beweging. Met een accuduur van 8 uur per laadbeurt heb je de hele dag muziek bij je. Het open-ear ontwerp biedt comfort voor langdurig gebruik en stelt je in staat je omgeving waar te nemen. Perfect voor wie dynamische geluidskwaliteit en draagcomfort zoekt zonder ruisonderdrukking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4548736156487 |
| Vendorcode | WFL910B.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 2,5 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accuduur | 8 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 22 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 1.5 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 3 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Gewicht | 63 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 5,1 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,1 g |
| Hoogte | 40 mm |
| Oplaadcassette | 30,6 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 46 x 46 x 29,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,1 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Muziek afspelen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Werkt met Amazon Alexa | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AGHFP, AVRCP, HFP, HSP, LC3, SBC, TMAP |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemakkelijke koppeling | ✓︎ |
| Helder geluid | ✓︎ |
| Multipoint-connectiviteit | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Extra oordoppen | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736156487 |
| Vendorcode | WFL910B.CE7 |
| Artikelnr | 1165368 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
