Je bent nog niet ingelogd
Skullcandy RAIL Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Skullcandy RAIL Headset is een draadloze, Bluetooth-enabled oordopjes die je in-ear draagt. Met deze koptelefoon kun je niet alleen naar muziek luisteren, maar ook telefoneren. Hij is voorzien van USB-C opladen en biedt een intuïtieve bediening. Hoewel de RAIL Headset geen actieve ruisonderdrukking heeft, biedt hij een comfortabele en draadloze luisterervaring voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Skullcandy |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 810045687032 |
| Vendorcode | S2RLW-Q740 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation kleur | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP55 |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 49 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 6 mm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 3 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 100 dB |
| Impedantie | 16 ohm |
| Oplaadhouder | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810045687032 |
| Vendorcode | S2RLW-Q740 |
| Artikelnr | 1167776 |
| Merk | Skullcandy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
