Je bent nog niet ingelogd
Gembird TWST-01-BK In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
3x
# Gembird TWST-01-BK In-ear Draadloos Zwart
De Gembird TWST-01-BK zijn draadloze in-ear oordopjes met Bluetooth-verbinding, ontworpen voor gebruikers die onderweg flexibel audio willen genieten. Deze zwarte oordopjes bieden draadloze connectiviteit zonder de beperkingen van kabels. Met hun compacte in-ear vormfactor zijn zij geschikt voor dagelijks gebruik en onderweg. Deze oordopjes zijn ideaal voor wie een eenvoudige draadloze audio-oplossing zoekt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| EAN | 8716309132282 |
| Vendorcode | TWST-01-BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Gembird TWST-01-G In-ear Draadloos Groen
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Gembird TWST-01-PK In-ear Draadloos Roze
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Gembird TWST-01-W In-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Gembird TWST-01-BK In-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 30 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 30 mAh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 300 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 7 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation kleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 34 gram |
| Hoogte | 55 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 4 dB |
| Impedantie | 32 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit oplaadstation | 300 mAh |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✖︎ |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309132282 |
| Vendorcode | TWST-01-BK |
| Artikelnr | 1153467 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
