Je bent nog niet ingelogd
InLine 16656X electriciteitssnoer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
Het InLine 16656X electriciteitssnoer is een zwart netsnoer met een lengte van 1,80 meter. Dit snoer is voorzien van een IEC-320 C5 stekker, wat het geschikt maakt voor verschillende elektronische apparaten. Met zijn compacte lengte is het ideaal voor gebruik over korte afstanden. Het snoer biedt een praktische verbinding tussen het stopcontact en uw apparatuur. Dit netsnoer behoort tot de hoogwaardigste selectie uit onze kabelscollectie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | InLine |
| Stekker | IEC-320 C5 |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4043718086818 |
| Vendorcode | 16656X |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 173 g |
| Verpakkingsvolume | 1600 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC-320 C5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabeldoorsnede | 0.75 mm² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043718086818 |
| Vendorcode | 16656X |
| Artikelnr | 164080 |
| Merk | InLine |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯