Je bent nog niet ingelogd
Gembird PC-189 electriciteitssnoer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
Het Gembird PC-189 electriciteitssnoer is een netsnoeraccessoire uit de kabelcategorie, specifiek ontworpen als netsnoer. Dit snoer is voorzien van een IEC-320 C14-stekker en heeft een praktische lengte van 3 meter, wat voldoende bereik biedt voor diverse toepassingen. Het snoer is uitgevoerd in een klassiek zwart design dat goed aansluit bij de meeste apparatuur. Ideaal voor het verbinden van computers en andere elektronische apparaten met de voedingsbron.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Stekker | IEC-320 C14 |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 8716309011310 |
| Vendorcode | PC-189 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC-320 C14 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309011310 |
| Vendorcode | PC-189 |
| Artikelnr | 987559 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯