Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 86835 glasvezeladapter ST/ST 1 stuk(s) Metallic
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De DeLOCK 86835 glasvezeladapter is een ST/ST koppeladapter die speciaal ontworpen is voor Single Mode glasvezelsystemen. Dit product behoort tot de categorie netwerk bedrade glasvezeladapters en biedt een betrouwbare verbinding tussen twee ST-connectoren. De adapter is uitgevoerd in metallic en wordt geleverd als één stuk. Dit is een essentieel onderdeel voor het verbinden van glasvezelkabels in professionele netwerkomgevingen waar Single Mode transmissie vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fiber Standaard | Single Mode |
| Aansluiting type | ST/ST |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4043619868353 |
| Vendorcode | 86835 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 10 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draad modus structuur | Single-mode |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal connectors | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | ST/ST |
| Fiber Standaard | Single Mode |
| Materiaal huls | Keramisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619868353 |
| Vendorcode | 86835 |
| Artikelnr | 914091 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Met deze ST Simplex-koppeling van Delock kunnen twee glasvezelconnectoren eenvoudig met elkaar worden verbonden. Bescherming door stofkap: De koppeling is voorzien van een geschikte kap om de connector te beschermen tegen stof en schoon te houden.
Technische details
- Connectoren:
1 x ST Simplex vrouwtje >
1 x ST Simplex vrouwelijk - Voor single-mode glasvezel
- Keramische huls
- Met stofhoes
- Bedrijfstemperatuur: -40 °C ~ 85 °C
- Materiaal: metaal
- Afmetingen (LxBxH): ca. 38 x 10 x 7 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯