Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Pure Power 12 M 1200W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
77x
De be quiet! Pure Power 12 M 1200W PSU is een krachtige en efficiënte voeding voor veeleisende PC-configuraties. Met een continu vermogen van 1200 Watt, een 80 Plus Gold-certificering en een modulair ontwerp biedt deze voeding de betrouwbaarheid en flexibiliteit die je nodig hebt. De 120 mm-fan zorgt voor koeling, terwijl de 4 x 6+2 pins PCI-E power-connectoren en 6 x SATA-connectoren je de nodige aansluitingen bieden. De zwarte behuizing maakt deze voeding stijlvol en past in vrijwel elke PC-opstelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | be quiet! |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 4260052190166 |
| Vendorcode | BN346 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 203,85
laatste 90 dagen: 203,85
159,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus, UKCA, WEEE |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 91,5 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1200 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Houd-tijd | 19 ms |
| Max current output (+3.3V) | 22 A |
| Max current output (+5V) | 22 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max output current (+12V1) | 55 A |
| Max output current (+12V2) | 50 A |
| Piekvermogen | 1250 W |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15 - 7.5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 1920 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PATA, PCIe, SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 0 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator snelheid | 0 - 2700 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | Gegroefd |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal PATA power aansluiters | 2 |
| SATA power connector | 6 x |
| ATX power connector (20+4 pin) | ✓︎ |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500, 650, 800, 950 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 55 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 800,950 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| EPS version | 2.92 |
| Geluidsniveau | 34,3 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Stille modus | ✓︎ |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP, Triman |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Power factor | 0, 98 |
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052190166 |
| Vendorcode | BN346 |
| Artikelnr | 1081864 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯


