Je bent nog niet ingelogd
Seasonic Prime TX-1600 PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
28x
De Seasonic Prime TX-1600 is een krachtige en efficiënte 1600-Watt PC-voeding met een 80 Plus Titanium-certificering. Deze modulaire voeding biedt zes 6+2-pins PCI-E-aansluitingen, twee 12VHPWR-aansluitingen en achttien SATA-stroomaansluitingen, allemaal in een stijlvol zwart design. Met een 135 mm-ventilator is deze Seasonic-voeding ontworpen voor betrouwbare prestaties bij zware belastingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1600 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Titanium |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 6 x |
| 12VHPWR | 2 x |
| SATA power connector | 18 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Seasonic |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 4711173878018 |
| Vendorcode | PRIME TX-1600 ATX 3.0 |
| Garantie | 144 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
144 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Titanium |
| Cybenetics Certificaat | Titanium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Semi passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1600 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.5 A |
| Max current output (+12v) | 133.3 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15 - 10 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 3 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE, Energy Star, RoHS, WEEE, ErP Lot 6, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 18 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 3 x |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 6 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1600 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711173878018 |
| Vendorcode | PRIME TX-1600 ATX 3.0 |
| Artikelnr | 1085055 |
| Merk | Seasonic |
| Garantie | 144 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

