Je bent nog niet ingelogd
Seasonic Prime TX-1300 PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
15x
De Seasonic Prime TX-1300 is een krachtige en efficiënte PC voeding met een continu vermogen van 1300 Watt. Deze modulaire voeding is voorzien van een 80 Plus Platinum certificaat, garanderende hoge energie-efficiëntie. Met een 135mm fan, 6 x 6+2 pins PCI-E power connectors en 14 SATA power connectors biedt deze voeding ruimschoots aansluitmogelijkheden voor krachtige computersystemen. De zwarte behuizing past mooi in moderne PC-builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1300 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 6 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 14 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Seasonic |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 4711173878025 |
| Vendorcode | PRIME-TX-1300-ATX30 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Cybenetics Certificaat | Titanium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1296 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 125 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 108 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15 - 7.5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 5 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 14 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 3 x |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 6 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1300 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711173878025 |
| Vendorcode | PRIME-TX-1300-ATX30 |
| Artikelnr | 957953 |
| Merk | Seasonic |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
❮
❯
❮
❯



