Inter-Tech Netzteil SAMA XPH-1000A ATX3.0 AC100 1000W,240V,50/60Hz PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Inter-Tech SAMA XPH-1000A is een krachtige 1000W ATX3.0 pc-voeding met een 80 Plus Platinum certificering. Deze modulaire voeding biedt een 120mm fan, 3 x 6+2 pins PCI-E connectors, 1 x 12VHPWR aansluiting en 8 x SATA power connectoren. De zwarte behuizing maakt deze voeding een aantrekkelijke keuze voor een high-end pc-configuratie.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)1000 Watt
80 Plus CertificaatPlatinum
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power3 x
12VHPWR1 x
SATA power connector8 x
Kleur ProductZwart
Merk Inter Tech
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN4260455648936
Vendorcode88882232
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Platinum
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
LED Verlichting ✖︎
Kleur Product Zwart
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Gecombineerd vermogen (+12V) 999,6 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 100 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 100 W
Gecombineerd vermogen (-12V) 4,8 W
Gecombineerd vermogen(+5Vsb) 15 W
Max current output (+3.3V) 20 A
Max current output (+5V) 20 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.4 A
Max current output (+12v) 83.3 A
Active PFC✓︎
Stroom 8/15 A
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 155 mm
Gewicht 2600 gram
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 4 x
USB ✖︎
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Koeling
Ventilator locatie Boven
Poorten & interfaces
Aantal EPS-aansluitingen 2
SATA power connector 8 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
EPS-voedingsconnector (4+4 pin)✓︎
6+2 pins PCI-E power 3 x
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 3.0
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 1000 Watt
Product informatie
EAN4260455648936
Vendorcode88882232
Artikelnr1161693
MerkInter Tech
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Thermalright TR-SP850 PSU / PC voeding
12x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
109,90
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
109,90
12x
Thermalright TR-SP750 PSU / PC voeding
11x
. Levertijd:
Meer productinformatie
11x
be quiet! Power Zone 2 1000W PSU / PC voeding
178x
178x
ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum PSU / PC voeding
90x