Thermalright TR-KG650W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
31x
De Thermalright TR-KG650W is een krachtige en efficiënte PC-voeding met een continu vermogen van 650 Watt. Deze modulaire voeding heeft een 80 Plus Gold-certificaat, wat staat voor uitstekende energie-efficiëntie. Met een 120 mm-ventilator, twee 6+2-pins PCI-E-voedingsconnectors en acht SATA-aansluitingen biedt deze witte voeding van Thermalright de nodige connectiviteit voor moderne high-end PC-systemen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)650 Watt
80 Plus CertificaatGold
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power2 x
SATA power connector8 x
Kleur ProductWit
Merk Thermalright
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
EAN814256019750
Vendorcode814256019750
Garantie60 maanden
Toon meer
69,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
60 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Alle specificaties
Formaat voeding ATX
ATX Versie 3.1
Vermogen (continu) 650 Watt
80 Plus Certificaat Gold
Active PFC✓︎
Koeling Actief
Fan Diameter 120 mm
Modulair (PSU) Modulair
20+4 pins ATX power connector 1 x
4+4 pins CPU power 2 x
6+2 pins PCI-E power 2 x
SATA power connector 8 x
4-pins Molex power 3 x
Overspanningsbeveiliging✓︎
USB ✖︎
Hoogte 86 mm
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Kleur Product Wit
Merk Thermalright
LED Verlichting ✖︎
Max current output (+3.3V) 20 A
Max current output (+5V) 20 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (+12v) 56 A
Max current output (-12v) 0.3 A
EAN814256019750
Vendorcode814256019750
Artikelnr1162664
Garantie60 maanden
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
NZXT F120P - 120mm Static Pressure - Single - White
16x
. Levertijd:
Meer productinformatie
16x
INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC White 8GB Videokaart
11x
. Levertijd:
Meer productinformatie
11x
Lexar NM790 1TB M.2 SSD
714x
Lexar NM790 1TB M.2 SSD
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
164,90
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
164,90
714x
AMD Ryzen 5 5600 processor
770x
AMD Ryzen 5 5600 processor
770x
Vergelijkbare producten
Thermalright TR-KG750W PSU / PC voeding
36x
36x
Thermalright TR-KG650 PSU / PC voeding
62x
62x
Cooler Master MWE Gold 650 Full Modular V2 PSU / PC voeding
229x
229x
XPG CORE REACTOR II VE 650W 80+ Gold PSU / PC voeding
3x