Je bent nog niet ingelogd
Gamer Storm PS750G power supply unit 750 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Gamer Storm PS750G van Deepcool is een 750W modulaire voeding ontworpen voor gamingers en enthusiasten. Met drie PCI-E 6+2 pin connectors ondersteunt deze voeding krachtige grafische kaarten. De modulaire kabelaansluitingen reduceren rommelige bedrading in uw behuizing voor betere luchtstroom. Uitgerust met een 92mm koelventilator zorgt de voeding voor stille werking onder belasting. Met meerdere SATA-connectors geschikt voor verschillende opslagapparatuur. De zwarte afwerking past bij moderne PC-kastenontwerpen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 3 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Deepcool |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 6933412755036 |
| Vendorcode | R-PS750G-FE0B-JGEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CCC, CE, TÜV mark, EAC, RCM, RoHS, KC, ICES |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 750 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 16 ms |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 62.5 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 10 - 5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 63.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA, AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 1 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 3 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 50 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 45 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 300,120 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 35 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 120 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Formaat voeding | SFX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP, Triman |
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412755036 |
| Vendorcode | R-PS750G-FE0B-JGEU |
| Artikelnr | 1167900 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



