Silverstone Triton SST-TR750R-GM 750W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De Silverstone Triton SST-TR750R-GM is een krachtige 750W PC voeding met modulaire kabels voor een flexibele configuratie. Met een 120mm fan, 3 x 6+2 pins PCI-E power connectors en 6 x SATA power connectors is deze voeding geschikt voor veeleisende systemen. De zwarte behuizing past goed in elk PC-bouwsel. Deze robuuste Silverstone Triton voeding biedt genoeg vermogen om diverse high-end componenten te voeden.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)750 Watt
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power3 x
12V-2x61 x
SATA power connector6 x
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
EAN4710679819228
VendorcodeSST-TR750R-GM
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
89,90
Energie
AC-ingangsfrequentie 47 - 63 Hz
AC-ingangsspanning 90 - 264 V
Efficientie 89 procent
Gecombineerd vermogen (+12V) 750 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 100 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 100 W
Max current output (+3.3V) 18 A
Max current output (+5V) 18 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
Max current output (+12v) 62.5 A
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Gewicht 2000 gram
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 2 x
Poorten & interfaces
SATA power connector 6 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
Lengte CPU-stroomkabel 70 cm
Lengte stroomkabel moederbord 60 cm
6+2 pins PCI-E power 3 x
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 750 Watt
Product informatie
EAN4710679819228
VendorcodeSST-TR750R-GM
Artikelnr785090
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Cooler Master MWE Gold 750 V3 - ATX 3.1 PSU / PC voeding
58x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
94,90
. Levertijd:
Meer productinformatie
58x
Lian Li EDGE 750W ATX 3.1 Black PSU / PC voeding
. Levertijd:
Meer productinformatie
Corsair RM750x Shift PSU / PC voeding
8x
8x
Fractal Design Ion 3 Gold 750W Black PSU / PC voeding
4x