Silverstone Triton SST-TR1000R-GM-WWW 1000W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
De Silverstone Triton SST-TR1000R-GM-WWW is een krachtige 1000W PC-voeding die is ontworpen voor high-end gaming-systemen. Deze modulaire voeding biedt 4 x 6+2-pins PCI-E-connectoren, 8 SATA-voedingsconnectoren en een 120 mm-ventilator voor effectieve koeling. Met een continu vermogen van 1000 Watt en een zwarte afwerking past deze voeding perfect in elke modern gaming-setup.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)1000 Watt
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power4 x
12V-2x61 x
SATA power connector8 x
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
EAN4710679818849
VendorcodeSST-TR1000R-GM-WWW
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
154,90
Energie
AC-ingangsfrequentie 47 - 63 Hz
AC-ingangsspanning 90 - 264 V
Efficientie 89 procent
Gecombineerd vermogen (+12V) 1000 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 110 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 110 W
Max current output (+3.3V) 20 A
Max current output (+5V) 20 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
Max current output (+12v) 83.3 A
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Gewicht 2700 gram
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 4 x
Poorten & interfaces
SATA power connector 8 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
Lengte CPU-stroomkabel 70 cm
Lengte stroomkabel moederbord 60 cm
6+2 pins PCI-E power 4 x
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 1000 Watt
Product informatie
EAN4710679818849
VendorcodeSST-TR1000R-GM-WWW
Artikelnr778113
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Gigabyte UD1000GM PG5 V2 PSU / PC voeding
12x
. Levertijd:
Meer productinformatie
12x
Silverstone Triton SST-TR1000R-GM 1000W PSU / PC voeding
. Levertijd:
Meer productinformatie
GIGABYTE UD750GM PG5 V2 PSU / PC voeding
29x
29x
Corsair SFX 1000W (2024) PSU / PC voeding
204x