Je bent nog niet ingelogd
Lenovo G0A6130WEU oplader voor mobiele apparatuur Universeel Zwart AC Binnen
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
De Lenovo G0A6130WEU is een universele AC oplader voor mobiele apparatuur in zwart. Dit compacte laadapparaat beschikt over zowel USB-A als USB-C aansluitingen, waardoor het geschikt is voor verschillende apparaten. Met een uitgangsstroom van 1.8 A en een kabel van 1.80 meter biedt dit model flexibiliteit en bereik. De oplader is ideaal voor thuisgebruik en onderweg laden van smartphones, tablets en andere USB-compatibele apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Output | 1.8 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 195892033943 |
| Vendorcode | G0A6130WEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
48,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | Sicherheit-cTUVus, FCC SDOC+IC VOC DOE CEC Nrcan LDV+CB CB CE EMC ERP GCC-Kennzeichnung SII-Sicherheit + EMC Kvalitet CoC-Sicherheit + EMC TUV-SIRAM RTE-Sicherheit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1.8 A |
| AC-adapter, vermogen | 130 W |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85.5 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Gewicht | 411 gram |
| Hoogte | 30 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type oplader | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892033943 |
| Vendorcode | G0A6130WEU |
| Artikelnr | 1091998 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯