Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 1200 CSW UPS Line-Interactive 1200 VA 720 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De PowerWalker VI 1200 CSW is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 1200 VA en 720 Watt. Dit apparaat biedt betrouwbare back-upstroom voor uw kritieke elektronische apparaten. Met 4 AC-uitgangen kunt u meerdere apparaten gelijktijdig aansluiten. De line-interactive technologie zorgt voor automatische spanningsregeling, waardoor uw equipment beschermd wordt tegen spanningsschommelingen. Dit maakt het een ideale oplossing voor kantoren, computersetups en andere toepassingen waar ononderbroken stroomvoorziening essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 720 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
| EAN | 4260074981797 |
| Vendorcode | 10121113 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 2 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 10 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 98,4 procent |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 2k |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 200 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | ±1 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | ±10 procent |
| Vermogen | 720 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 99 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Gewicht | 11300 gram |
| Hoogte | 280 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 2,1 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Schuko-out | 4 x |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Soort serieële aansluiting | RJ-45 |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power factor | 0, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074981797 |
| Vendorcode | 10121113 |
| Artikelnr | 259602 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯