Je bent nog niet ingelogd
APC SMV2000CAI UPS 2000 VA
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De APC SMV2000CAI is een noodstroomvoorziening met een nominaal vermogen van 2 kVA en een werkelijk vermogen van 1400 Watt. Dit apparaat biedt betrouwbare back-upstroomvoorziening voor gevoelige elektronische apparatuur. Met deze capaciteit is het geschikt voor het beschermen van servers, netwerkapparatuur en andere kritieke IT-systemen tegen stroomonderbrekingen. De UPS zorgt voor naadloze energieoverdracht en helpt onverwachte uitval te voorkomen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 1400 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 731304346548 |
| Vendorcode | SMV2000CAI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 4 |
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Crest factor | 3:1 |
| Frequentie | 45/65 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 303 V |
| Ingang operation voltage (min) | 157 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2k |
| Stroom (max.) | 20 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting, Kortsluiting |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgangsspanningsregeling | -1 - 1 procent |
| Vermogen | 1400 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijbreedte | 32,6 cm |
| Batterijdiepte | 60,1 cm |
| Batterijhoogte | 41 cm |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Gewicht | 23500 gram |
| Gewicht batterij | 26,9 kg |
| Hoogte | 240 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | IEC 320 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304346548 |
| Vendorcode | SMV2000CAI |
| Artikelnr | 263004 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯