Je bent nog niet ingelogd
APC Back-UPS BVX2200LI Noodstroomvoeding - 2200VA 6x C13
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
3x
De APC Back-UPS BVX2200LI is een betrouwbare noodstroomvoeding met een capaciteit van 2200VA en 1200 Watt vermogen. Dit model beschikt over zes C13 uitgangen voor het aansluiten van meerdere apparaten. De Back-UPS serie biedt bescherming tegen spanningspiekers en stroomonderbrekingen, waardoor gevoelige elektronische apparatuur veilig blijft. Met zijn compacte ontwerp past dit apparaat goed in kantoor- of thuiswerkruimtes. Het is geschikt voor computers, randapparatuur en andere kritieke elektronica.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 1200 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
| EAN | 731304404521 |
| Vendorcode | BVX2200LI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Koude start | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2, 2k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Vermogen | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 12200 gram |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C20 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304404521 |
| Vendorcode | BVX2200LI |
| Artikelnr | 297934 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯