Je bent nog niet ingelogd
Eaton 5E Gen2 1600 USB Line-interactive 1,6 kVA 900 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
2x
De Eaton 5E Gen2 1600 is een line-interactive noodstroomvoorziening ontworpen voor betrouwbare stroomvoorziening van uw kritieke apparaten. Met een vermogen van 900 Watt en 1,6 kVA biedt dit apparaat voldoende capaciteit voor kantoorapparatuur en computernetwerken. De eenheid beschikt over zes AC-uitgangen voor aansluiting van meerdere apparaten. Dankzij de line-interactive technologie schakelt het snel over op batterijstroom bij stroomuitval, waardoor uw gegevens en werk beschermd zijn. Het USB-aansluiting stelt u in staat het systeem eenvoudig te monitoren en beheren via uw computer of mobiel apparaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 900 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,6 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 3553340704321 |
| Vendorcode | 5E1600UI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Koude start | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Laagspanningsrichtlijn (LVD), RoHS, WEEE |
| Certificering | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 240 V |
| Ingang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,6 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 6k |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning, Onder spanning |
| Type stroombron | AC |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 900 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 133 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Gewicht | 9300 gram |
| Hoogte | 330 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-herstart | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 25 dB |
| Hoorbare alarmstanden | Batterijvervanging |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3553340704321 |
| Vendorcode | 5E1600UI |
| Artikelnr | 946319 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯