Je bent nog niet ingelogd
ASRock B550M Pro4 moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
175x
Het ASRock B550M Pro4 moederbord is een Micro-ATX mainboard op het AMD Socket AM4 platform met de B550 chipset. Dit compacte bord biedt uitstekende mogelijkheden met 4 geheugenslots voor maximaal 128 GB RAM en beschikt over 2 PCIe 4.0 x16 slots voor snelle grafische kaarten en andere componenten. Het moederbord heeft 3 M.2 slots voor snelle NVMe SSD's. Voor liefhebbers van RGB verlichting zijn zowel RGB als ARGB aansluitingen aanwezig, wat flexibiliteit biedt bij het uitbreiden van je systeem met verlichte componenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD B550 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| PCI-E 4.0 x16 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 96,90
laatste 90 dagen: 96,90
84,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC1200 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.1 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, CE ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid (OC) | 4733 MHz |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 70 mm, 244 mm |
| Breedte | 244 mm |
| Gewicht | 465 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Aantal Parallel ATA aansluitingen | 0 |
| Aantal SATA II connectors | 6 |
| SATA-3 6Gbps | 6 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8111H |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Poorten | 6 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| HDMI versie | 2.1 |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B550 |
| DirectX versie | 12.0 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| PC gezondheids monitor | CPU, Ventilator, Temperatuur, Spanning |
| RAID modi | 0, 1, 10 |
| RAID | ✓︎ |
| Socket | AM4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Maximum resolutie | 5120 x 2880 Pixels |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483931598 |
| Vendorcode | 90-MXBDK0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 287614 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




