Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com USB/VGA Cat5 UTP KVM Verlengsysteem
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
StarTech.com's USB/VGA Cat5 UTP KVM Verlengsysteem biedt een veelzijdige oplossing voor het beheren van meerdere computers vanaf één werkplek. Met een maximale resolutie van 1280 x 1024 pixels en USB- en VGA-aansluitingen, kan dit systeem eenvoudig worden geïntegreerd in uw bestaande IT-infrastructuur. De vier USB 2.0-poorten bieden extra functionaliteit voor het aansluiten van randapparatuur, waardoor het apparaat een handige KVM-schakelaar is voor uw kantoorbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 1280 x 1024 |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030834506 |
| Vendorcode | SV565UTPUEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, REACH, TAA, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Zender en ontvanger |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 9 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 0,6 A |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroom | 0.2 A |
| Stroomverbruik (ontvanger) (max) | 5,4 W |
| Stroomverbruik (zender) (max) | 5,4 W |
| Type stekker | Type M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 7,5 cm |
| Gewicht | 299 gram |
| Breedte | 15,5 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Zender breedte | 15,5 cm |
| Zender diepte | 7,5 cm |
| Zender hoogte | 2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | KVM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Rack-montage | ✖︎ |
| Transmitter gewicht | 299 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | VGA |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 2 |
| USB-poorttype | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 1280 x 1024 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal bereik | 150 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Poorttype zender lokale video | VGA |
| Poorttype zender video | VGA |
| Zender lokale videopoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030834506 |
| Vendorcode | SV565UTPUEU |
| Artikelnr | 992599 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met dit USB VGA KVM Verlengsysteem kunt u een server, computer of meerdere computers bedienen (aangesloten via een KVM-switch) via een standaard Cat5 of Cat6 UTP-netwerkkabel op een afstand van maximaal 150 m. Aansluitkabels voor de PC worden meegeleverd voor een kant-en-klare oplossing.
U kunt gebruik maken van uw bestaande toetsenbord, muis en monitor om zowel een verafgelegen server als uw computer op kantoor te bedienen. Dit is niet alleen ruimtebesparend, maar het bespaart u ook de kosten van aparte randapparatuur, doordat u op de afgelegen locatie kunt omschakelen tussen werkstation en KVM.
U kunt gebruik maken van uw bestaande toetsenbord, muis en monitor om zowel een verafgelegen server als uw computer op kantoor te bedienen. Dit is niet alleen ruimtebesparend, maar het bespaart u ook de kosten van aparte randapparatuur, doordat u op de afgelegen locatie kunt omschakelen tussen werkstation en KVM.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯