Je bent nog niet ingelogd
Lindy 36901 USB 3.2 Gen 2x2 20Gbps 100W USB Type-C 1m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Lindy 36901 is een hoogwaardige USB-C naar USB-C kabel van 1 meter lengte, ontworpen voor professioneel gebruik. Deze kabel ondersteunt USB 3.2 Gen 2x2 standaard met overdrachtssnelheden tot 10 Gbit/s, ideaal voor snelle gegevensoverdracht tussen compatibele apparaten. Met USB-C Alt DP modus functionaliteit kan de kabel ook videouitgang verzorgen. De kabel heeft een vermogenslevering van 100W, perfect voor het opladen van laptops en andere hoogvermogen apparaten. Het stijlvolle design in grijs en zwart past in elke werkruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 4002888369015 |
| Vendorcode | 36901 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | REACH, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| AWG draad omvang | 24/30/32 |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 4,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888369015 |
| Vendorcode | 36901 |
| Artikelnr | 1037752 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯