Je bent nog niet ingelogd
ACT Cat 6A F/UTP massieve installatiekabel, PVC, CPR euroklasse ECA, 24AWG, grey 500 meter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
1x
ACT Cat 6A F/UTP massieve installatiekabel in grijs is ontworpen voor professionele netwerkinstallaties. Deze kabel met 24AWG koperen geleiders en folie-afscherming biedt betrouwbare prestaties voor data- en communicatietoepassingen. De kabel voldoet aan CPR euroklasse ECA brandveiligheid en is vervaardigd uit duurzaam PVC-materiaal. Met een lengte van 500 meter is deze kabel geschikt voor grotere installatieprojecten. De Cat 6A-standaard ondersteunt hogesnelheidsgegevensoverdracht en is ideaal voor moderne bedrijfs- en residentiële netwerkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | F/UTP (FTP) |
| Kabellengte | 500.00 m |
| Kleur Product | Grijs |
| AWG maat | 24 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 8716065366464 |
| Vendorcode | FS6105 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aderdoorsnede | 24 AWG |
| Adermateriaal | Koper |
| Adertype | Massief |
| Afschermingstype | F/UTP |
| Bandbreedte | 500 MHz |
| Buitendiameter | 7 mm |
| Categorie | CAT6A |
| CPR compatible | ✓︎ |
| CPR Euroclass | Eca |
| Kabelkleur | Grijs |
| Kabelmantel | PVC |
| Klasse | EA |
| Kleurnummer | RAL 7045 |
| Lengte per verpakking | 500 m |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 15 C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065366464 |
| Vendorcode | FS6105 |
| Artikelnr | 256740 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Deze kabel voldoet aan CPR Euroclass: Eca
DoP nummer: 1186889/ FS6105-CPR
DoP nummer: 1186889/ FS6105-CPR
Toon meer
Vergelijkbare producten

