Je bent nog niet ingelogd
MSI Pro DP80 A14G-004EU Intel Core i5-14400 16 GB DDR5 512GB SSD Windows 11 Pro Desktop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De MSI Pro DP80 A14G-004EU is een compacte desktop PC die uitstekend geschikt is voor home en office toepassingen. Met zijn Intel Core i5-14400 processor (10 cores, tot 4.70 GHz) en 16 GB DDR5 geheugen levert deze zwarte desktop solide prestaties voor dagelijkse computing taken. De 512 GB SSD zorgt voor snelle opstarttijden en responsieve werking. De PC beschikt over veelzijdige aansluitingen waaronder HDMI, DisplayPort en VGA, plus moderne connectiviteit via Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3. Windows 11 Pro is voorgeïnstalleerd voor directe ingebruikname in professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14400 |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Chipset | Intel H610 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI Pro DP80 A14G-004EU Intel Core i5-14400 16 GB DDR5 512GB SSD Windows 11 Pro Desktop
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14400
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
MSI Pro DP80 A14G-003EU Intel Core i7-14700 16GB DDR5 1TB SSD Windows 11 Pro Desktop
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14700
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1200,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Bronze |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Bedrijf |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Type behuizing | Desktop |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 300 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics 730 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 296 mm |
| Gewicht | 4.03 kg |
| Hoogte | 330 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| LAN controller | Intel® I219-V, Intel I226-V |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel H610 |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,5 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 148 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,7 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,5 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processor Model | 14400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Volume | 8 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Copilot-toets | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377360623 |
| Vendorcode | PRO DP80 A14G-005EU |
| Artikelnr | 1164206 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

