Je bent nog niet ingelogd
HP OmniDesk M02-0011nd Core i5 Desktop PC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De HP OmniDesk M02-0011nd is een veelzijdige desktop PC geschikt voor zowel thuisgebruik als kantooromgevingen. Aangedreven door een Intel Core i5-14400 processor met 10 cores en maximaal 4.70 GHz, biedt deze PC solide prestaties voor dagelijkse taken. Met 16 GB werkgeheugen en 512 GB SSD-opslag beschikt u over voldoende capaciteit voor multitasking en snelle toegang tot bestanden. De geïntegreerde Intel UHD Graphics zorgt voor beeldweergave via HDMI of DisplayPort aansluitingen. Moderne connectiviteit wordt geboden door Wi-Fi 6 en Bluetooth 5.4. Het compacte grijze en zwarte design past in elke werkruimte, terwijl Windows 11 Home zorgt voor een gebruiksvriendelijke ervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14400 |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Chipset | Intel H770 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP OmniDesk M02-0011nd Core i5 Desktop PC
Kleur Product:
Grijs, Zwart
Processor Model:
14400
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
HP OmniDesk M03-0030nd Core Ultra 7 Desktop
Kleur Product:
Bruin, Zwart
Processor Model:
265
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1049,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP Security tools | Bevestigingspunt voor Kensington-slot; Hangslot |
| HP Software inbegrepen | HP Connection Optimizer; HP Support Assistant; OMEN Gaming Hub; HP Enhanced Lighting |
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Markt positionering | Premium |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 180 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 337 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Gewicht | 5.21 kg |
| Hoogte | 337 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Trial-software | 3 maanden lang 100 GB Dropbox-opslag |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel H770 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 199896054409 |
| Kleurnaam | Meteor Silver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199896054409 |
| Vendorcode | D13S9EA#ABH |
| Artikelnr | 1166465 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

