Je bent nog niet ingelogd
Acer Veriton X X2735G I5456 Pro Intel Core Ultra 5 235 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SF
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Acer Veriton X X2735G is een compacte desktop PC ideaal voor home- en kantooromgevingen. Uitgerust met een krachtige Intel Core Ultra 5 235 processor met 14 cores en een topsnelheid van 4.90 GHz, biedt deze computer uitstekende prestaties voor dagelijkse taken. Het systeem beschikt over 16 GB DDR5-geheugen en een snelle 512 GB SSD voor efficiënte opslag. Met geïntegreerde Intel Graphics, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 en diverse aansluitingen waaronder HDMI, DisplayPort en VGA, voorziet deze zwarte desktop in moderne connectiviteitsbehoeften. Windows 11 Pro zorgt voor een professionele gebruikerservaring in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Model | 235 |
| Processor Cores | 14 |
| Processor Snelheid | 4.90 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 4711474886941 |
| Vendorcode | DT.R6WEH.001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Type behuizing | SFF |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 180 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Gewicht | 7.25 kg |
| Hoogte | 330 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Lijningang | ✓︎ |
| Lijnuitgang | ✓︎ |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 14 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 2,9 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 4.90 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 121 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 3,4 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 14 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor Model | 235 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Engels, Nederlands, Frans |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | ✓︎ |
| Sparsity-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474886941 |
| Vendorcode | DT.R6WEH.001 |
| Artikelnr | 1167546 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

