Je bent nog niet ingelogd
DELL Pro Slim QCS1250 Intel Core Ultra 5 Desktop PC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
2x
De DELL Pro Slim QCS1250 is een compacte desktop PC die ideaal is voor zowel thuis- als kantoorgebruik. Uitgerust met een krachtige Intel Core Ultra 5 235 processor met 14 cores en maximaal 5.00 GHz snelheid, biedt deze PC uitstekende prestaties voor dagelijkse taken. Met 16 GB geheugen en 512 GB SSD opslagruimte zorgt het systeem voor snelle responsiviteit. De geïntegreerde Intel Graphics en aansluitingen zoals HDMI en DisplayPort maken het geschikt voor productiviteitswerk. Het compacte zwarte design met afmetingen van slechts 95mm breed maakt efficiënt gebruik van bureauruimte. Windows 11 Pro en moderne connectiviteit zoals Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3 completeren dit veelzijdige systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Model | 235 |
| Processor Cores | 14 |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Chipset | Intel Q870 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
DELL Pro Slim QCS1250 Core i5 Desktop Pc
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14500
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 849,00
DELL Pro Slim QCS1250 Intel Core Ultra 5 Desktop PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
235
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC3204 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Bedrijf |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Type behuizing | Slim PC |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 110 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 160 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsfrequentie voeding | 47/63 Hz |
| Netvoeding | 180 W |
| Voeding, voltage ingang | 90 - 264 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 5600 MT/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | Ja, Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 293 mm |
| Gewicht | 5.89 kg |
| Hoogte | 303.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Trial-software | Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal SATA III connectors | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| LAN controller | Intel® I219-LM |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal USB-poorten achter | 4 |
| Aantal USB-poorten voor | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Q870 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 14 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 2,9 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 121 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 3,4 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 14 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor Model | 235 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel® vPro Platform Eligibility | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | PVC/BFR |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2024 |
| Totale Koolstofvoetafdruk | 163 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 3, 42 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 58, 517 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 9, 943 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 91, 117 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | ✓︎ |
| Sparsity-ondersteuning | ✓︎ |
| Totale processorprestaties tot | 27 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GPU-prestaties tot | 6 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397184935507 |
| Vendorcode | VDVFT |
| Artikelnr | 1161032 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯


