Je bent nog niet ingelogd
Paradigit X MSI - Gamer Orion Ryzen 7 7600X RTX 5070 Gaming Desktop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
6x
De Paradigit X MSI Gamer Orion is een krachtige gaming desktop die is ontworpen voor intensieve gaming ervaringen. Deze zwarte tower wordt aangedreven door een AMD Ryzen 7 7600X processor met 6 cores en een topsnelheid van 5.30 GHz, gecombineerd met een NVIDIA GeForce RTX 5070 grafische kaart met 12 GB videogeheugen. Het systeem beschikt over 32 GB werkgeheugen en 1 TB SSD-opslag voor snelle laadtijden. De desktop is uitgerust met waterkoeling voor optimale temperatuurbeheersing en heeft een transparant paneel met RGB-verlichting voor een stijlvolle uitstraling. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd, waardoor je direct kunt gamen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Paradigit |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Model | 7600X |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 5.30 GHz |
| Chipset | AMD B850 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Videogeheugen | 12 GB |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 1799,00
laatste 90 dagen: 1799,00
1699,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Paradigit |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Model | 7600X |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 5.30 GHz |
| Chipset | AMD B850 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Videogeheugen | 12 GB |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Cardreader | ✖︎ |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort uit | 3 x |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Hoogte | 498 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 472.5 mm |
| Gewicht | 12.80 kg |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 8720892808097 |
| Vendorcode | BTS-PARADIGIT-MSIOR-R5 |
| Artikelnr | 776081 |
| Merk | Paradigit |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze Game PC 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
