Je bent nog niet ingelogd
ASUS PB63-B7016MH Core i7-13700 16GB/512GB Mini PC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
ASUS PB63-B7016MH Mini PC is een compact systeemje voorzien van een krachtige Intel Core i7-13700 processor met 16 cores en een snelheid tot 5,20 GHz. Het systeem beschikt over 16 GB werkgeheugen en een 512 GB SSD voor snelle prestaties. Dankzij de compacte design past de Mini PC gemakkelijk op elk bureau. Het apparaat is uitgerust met Wi-Fi en Bluetooth voor draadloze verbindingen. De zwarte afwerking geeft het systeem een modern en professioneel uiterlijk. Dit veelzijdige systeem is geschikt voor diverse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Model | 13700 |
| Processor Cores | 16 |
| Processor Snelheid | 5.20 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 4711387339701 |
| Vendorcode | 90MS02R1-M000H0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ASUS PB63-B3203AH Intel® CoreTM i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14100
Geheugen capaciteit:
8 GB
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 1010,00
ASUS PB63-B7016MH Core i7-13700 16GB/512GB Mini PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
13700
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
ASUS PB63-B7202MH Intel® CoreTM i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Mini PC Zwart
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14700
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 1360,00
ASUS PB63-B5204AH Intel® CoreTM i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14400
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 1370,00
ASUS PB63-B7205AH Intel® CoreTM i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14700
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 1540,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 1.18 kg |
| Hoogte | 44.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Type Dedicated Graphics | Niet beschikbaar |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics 770 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 16 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,1 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 5.20 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,2 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,1 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor aantal threads | 24 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie CoreTM i7 |
| Processor Model | 13700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Geen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurnaam | Black |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387339701 |
| Vendorcode | 90MS02R1-M000H0 |
| Artikelnr | 1091282 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯